ABOUT BLOG


Data powstania bloga: 6.04.2014 r.

Jak to się zaczęło?
Od zawsze pragnęłam udzielać się w internecie jako osoba, która ma coś do powiedzenia. Nie bez powodu Minimalistyczny był na początku Inspire someone. Zakładałam bloga z myślą o tym, że chciałabym inspirować innych. Podejrzewam, że wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, jak moje miejsce w sieci będzie wyglądać, ale tak to się zaczęło i jestem wdzięczna 15-letniej Darii za to, że podjęła taką, a nie inną decyzję. Zwłaszcza że zbliżały się egzaminy gimnazjalne i normalny człowiek nie zakładałby bloga, gdy wiedziałby, że musi się do nich uczyć. Zignorowałam ten fakt.

Dlaczego akurat Minimalistyczny?
Zaledwie po paru miesiącach od powstania bloga podjęłam decyzję o zmianie nazwy (dokładniej 21 września 2014 r.). Modyfikując nazwę, pamiętam, że chciałam, żeby była ona polska. W końcu jestem Polką i piszę bloga po polsku, więc czemu tytuł miałby być w innym języku? Chciałam też, by nazwa była prosta i łatwa do zapamiętania, a jednocześnie odzwierciedlała tego bloga. I osobiście wydaje mi się, że Minimalistyczny to najlepsze, na co mogłam wpaść. Nie wyobrażam sobie teraz, żeby ten blog nazywał się inaczej, bo słowo to już nabrało dla mnie takiego znaczenia, że zawsze będę je kojarzyć tylko i wyłącznie z tą stroną. Nawet gdy słyszę w reklamie 'minimalistyczny' to od razu moje myśli wędrują tutaj. Podejrzewam, że już do końca tak pozostanie i nie powiem, ale jestem z tego dumna!

Co cenię sobie najbardziej na moim blogu?
Z pewnością kontakt z czytelnikami i zależy mi na tym, żeby wszystko, co tu piszę było autentyczne i szczere, Jestem wdzięczna, że mogłam paru z Was osobiście poznać (chociażby na Festiwalu Kolorów) i z wieloma porozmawiać wraz z Jess na Skype. Te kilka listów, które od Was dostałam, są moją najpiękniejszą pamiątką i to właśnie kontakt z Wami motywuje do dalszego działania.Jeśli chcecie, żeby Wasze pytanie odnośnie mojego bloga pojawiło się w tej zakładce, to zachęcam do zostawiania komentarzy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz